Czym jest Digital Training Academy

dta.jpgDigital Training Academy jest częścią grupy Digital Strategy Consulting i oferuje międzynarodowe, profesjonalne szkolenia z zakresu marketingu interaktywnego. Interaktywne Akademie składają się z wykładów, ćwiczeń w grupach, warsztatów i sesji pytań-odpowiedzi. Prowadzone są przez brytyjskich ekspertów z branży internetowej, którzy na konkretnych przykładach z rynku pokazują, jakie są najskuteczniejsze działania marketingowe. Szkolenia kończą się międzynarodowym certyfikatem z marketingu interaktywnego. Digital Training Academy oferuje również program wsparcia – dzięki niemu uczestnicy mogą jeszcze przez kilka tygodni po warsztatach korzystać z pomocy prowadzącego.

Digital Training Academy prowadzi szkolenia w Europie, Ameryce Północnej i Australii.

Digital Training Academy w Polsce to unikatowa szansa zdobycia cennego know-how w branży internetowej od ekspertów z rynku brytyjskiego, który rozwija się najszybciej w Europie i którego trendy adoptowane są w całej Europie. Zamiast jechać do Londynu i mozolnie przecierać szlaki, przyjdź na szkolenie do Warszawy!

W Polsce pierwsze szkolenie Digital Training Academy odbyło się w czerwcu 2007 w Warszawie. Kurs zakończył się pełnym sukcesem, stąd jego kolejne edycje w październiku 2007 i w 2008 roku.

Szkolenia odbywają się w języku angielskim.