IAB Polska i brytyjska Digital Training Academy zapraszają na szkolenia z marketingu internetowego

Iab_n Specjalna oferta dla polskich przedsiębiorstw i osób prywatnych: kursy marketingu internetowego prowadzone przez brytyjskich ekspertów Digital Training Academy we współpracy ze stowarzyszeniem branżowym IAB Polska kończą się międzynarodowym certyfikatem. Chcesz wzbogacić bądź uzupełnić swoją wiedzę albo podszkolić swój zespół? Chcesz zwiększyć swoje przychody z internetu? Nie zwlekaj, zapisz się na kurs! Masz do wyboru różne programy szkoleń. Kursy dostępne są dla wszystkich.

Liczba miejsc ograniczona - zarezerwuj miejsce na szkoleniu jak najszybciej!

Skontaktuj się z Anią Wątłą z IAB Polska: tel. (022) 610 62 10, fax (022) 611 62 80, email: awatla@iab.com.pl | Dowiedz się więcej, napisz do Marcina Kilińskiego | Umów się na spotkanie z dyrektorem szkoleń Dannym Meadows-Klue

Pierwsza Digital Training Academy odbyła się w czerwcu 2007 r.

Gratulacje dla wszystkich uczestników zaawansowanego kursu z marketingu w wyszukiwarkach!

To było pierwsze szkolenie Digital Search Engine Marketing prowadzone przez Digital Training Academy w Polsce (zobacz stronę poświęconą temu szkoleniu). Organizatorzy przyznają, że to była świetna sesja, którą dopełniły ciekawe komentarze uczestników i bogactwo spojrzeń na SEM z różnych perspektyw biznesowych. Danny'emu Meadows-Klue i Ann Stanley, brytyjskim ekspertom od marketingu w wyszukiwarkach, którzy prowadzili szkolenie, świetnie pracowało się z przedstawicielami branży internetowej w Polsce.

Po sukcesie tego kursu, Digital Training Academy powraca do Polski oferując 4 szkolenia: dwa ze sprzedaży reklamy internetowej i dwa z marketingu w wyszukiwarkach.

Klienci Digital Training Academy

media%20male.jpgMieliśmy przyjemność pracować dla firm i organizacji działających w najróżniejszych sektorach rynku. Oto krótkie podsumowanie o tym, dla kogo do tej pory przygotowywaliśmy szkolenia.

Media: BBC World, BBC Radio, BBC.co.uk, BBC News, The Economist, GCap, Utarget, BMJ Group, Wiener Zeitung GmbH Austria, Wegener Huis-aan-Huiskranten Netherlands , Vum E-Media Belgium, Quantum Media, Hipp Organic, Concep, Autosport.com, BusinessWeek, Herald Tribune, RedActive, Reed Business, Styria Medien AG Austria, Publicitas AG Switzerland, Manzoni Italy, New York Times, Haymarket, Press Association, PA Business UK, Financial Times, IPC Media
Zobacz więcej: Klienci DTA - media tradycyjne | Klienci DTA: media tradycyjne2

Firmy internetowe: 121 Media, AdLink, AOL, China.com, CNET, EFinancial, Bounty, Find, Friends United, Gamespot, Yahoo!, TradeDoubler, Pro Advertising, Yell, ZDNet, MSN, EMAP, ITV
Zobacz więcej: Klienci DTA - firmy internetowe

Producenci i usługodawcy: Adidas, Barclays, Comet, Debenhams, Diageo, Zopa, Mars, MasterFoods, Renault, Shazam, Tesco
Zobacz więcej: Klienci DTA - producenci i usługodawcy

Organizacje: British Medical Journal, City University, London College of Printing, Milan Business School Italy, Online Marketing Europe Spain, Palgrave Macmillan, Ravensbourne College of Art & Design, Reed Elsevier, Reed Events, University of Bristol, University of North London
Zobacz więcej: Klienci DTA - organizacje

Doradzamy rządowi i organizacjom rządowym: British Council, Department for Trade & Industry, European Commission, East Midlands Development Corporation.

Czym jest Digital Training Academy

dta.jpgDigital Training Academy jest częścią grupy Digital Strategy Consulting i oferuje międzynarodowe, profesjonalne szkolenia z zakresu marketingu interaktywnego. Interaktywne Akademie składają się z wykładów, ćwiczeń w grupach, warsztatów i sesji pytań-odpowiedzi. Prowadzone są przez brytyjskich ekspertów z branży internetowej, którzy na konkretnych przykładach z rynku pokazują, jakie są najskuteczniejsze działania marketingowe. Szkolenia kończą się międzynarodowym certyfikatem z marketingu interaktywnego. Digital Training Academy oferuje również program wsparcia – dzięki niemu uczestnicy mogą jeszcze przez kilka tygodni po warsztatach korzystać z pomocy prowadzącego.

Digital Training Academy prowadzi szkolenia w Europie, Ameryce Północnej i Australii.

Digital Training Academy w Polsce to unikatowa szansa zdobycia cennego know-how w branży internetowej od ekspertów z rynku brytyjskiego, który rozwija się najszybciej w Europie i którego trendy adoptowane są w całej Europie. Zamiast jechać do Londynu i mozolnie przecierać szlaki, przyjdź na szkolenie do Warszawy!

W Polsce pierwsze szkolenie Digital Training Academy odbyło się w czerwcu w Warszawie. Kurs zakończył się pełnym sukcesem, stąd jego kolejne edycje jesienią br. Szkolenia odbywają się w języku angielskim i polskim z materiałami przetłumaczonymi na język ojczysty.

Komentarze naszych klientów na temat szkolenia Digital

"Dzięki temu kursowi na nowo pokochałem moją pracę."
Marketing menedżer, MSN.com

"Po tej świetnej prezentacji na konferencji w maju chcemy na szkolenie Digital Training Academy wysłać 150 osób pracujących w działach sprzedaży."
Menedżer konferencji PPA Media Trade Association

"Wasz wkład w pomaganiu nam w ukształtowaniu strategii reklamowej w internecie był nieoceniony. Danny i jego zespół przedstawili nam ekspercką wiedzę i w mig zanalizowali palące nas problemy. Zespół DTA na miejscu zaproponował pomocne rozwiązania i konstruktywną krytykę naszych pomysłów."
Ian Campbell, managing director The Press Association

"Warsztaty z Digital były fascynujące: złożyły w strategiczną całość nasze pomysły i zmieniły sposób, w jaki postrzegamy własny biznes."
Jackie Connor, dyrektor Medical Journal Careers

"To naprawdę świetna okazja, żeby zdobyć wiedzę na takim poziomie. Czuję się o wiele pewniej w dziedzinie marketingu interaktywnego i w zarządzaniu moim zespołem. Kurs zmienił sposób, w jaki pracuję."

CEO, Efinancial Careers

"Byliśmy uczestnikami szkoleń i warsztatów Digital kilkakrotnie. Każda sesja była inspirująca i zaprojektowana zgodnie z naszymi potrzebami. Polecam w 100%."

Sue King, deputy director British Medical Journal Careers

Nie tylko szkolenie

Certyfikat_2Zanim rozpocznie się  Digital Training Academy, otrzymasz od jednego z konsultantów DTA raporty z wynikami badań, które pozwolą Ci zaznajomić się z najnowszymi podsumowaniami rynkowymi. Patrząc na te dane, zastanowimy się wspólnie, jak najlepiej Twoja firma mogłaby skorzystać z nadchodzących trendów rynkowych.

Intensywna 1-dniowa Akademia
Wiemy, że Twój czas jest bardzo cenny. Dlatego przyjęliśmy formułę 1-dniowego, intensywnego szkolenia. Obejmuje ono warsztaty i zadania w grupach. Przesyłamy również inne materiały szkoleniowe, które mogą być Ci przydatne.

Spotkania online z prowadzącym
Wszystkie kursy są projektowane zgodnie z potrzebami naszych klientów. Po skończeniu szkolenia oferujemy  możliwość kontynuacji spotkań z prowadzącym – tym razem przez internet. Przez 2 tygodnie będziesz mógł wysyłać zapytania po polsku, a Twój prowadzący będzie na nie odpowiadał.

Bezpłatny udział w Graduate Programme Digital Training Academy
Przez 6 miesięcy uczestnicy kursu mogą bezpłatnie korzystać z naszego Graduate Programme, otrzymując dostęp do najnowszych raportów, wiadomości, podsumowań.

Międzynarodowy certyfikat z marketingu interaktywnego                           
Warsztaty kończą się otrzymaniem międzynarodowego certyfikatu Digital Training Academy.

Jak szkolenie może zmienić Twoje działanie

Training W branży marketingowej i wydawniczej istnieje duża potrzeba poszerzania wiedzy. Jej brak hamuje rozwój firm. Prowadzenie biznesu w sieci może być bardzo trudne: ciągle zmieniające się technologie i dostawcy, niejasne procesy biznesowe, nieprecyzyjne modele biznesowe i tajemniczy żargon branży internetowej. A do tego ta prędkość zmian: jeżeli 6 miesięcy temu byłeś w czołówce, to brak ciągłego doskonalenia może w szybki sposób pozbawić Cię wysokiej pozycji w rankingu. Nasz program szkoleń stworzyliśmy po to, żeby zapewnić firmom stałą możliwość intensywnego pogłębiania wiedzy i poprawy wyników finansowych.

PDFPobierz_informacje_na_temat_Digital_Training_Academy

Poznaj dyrektora generalnego IAB Polska

jsobolewski.jpg

Jarek Sobolewski: pracę w IAB Polska traktuję jako misję

Rozwój Interactive Advertsing Bureau Polska to ciekawe wyzwanie. Dążę do zbudowania silnej organizacji branżowej, ustalającej standardy, promującej internet jako skuteczne medium reklamowe i integrującej branżę. Być może nadszedł już czas na certyfikowanie działań określonej, wysokiej jakości. Wymaga to oczywiście rozeznania się, jak to działa w innych krajach na bardziej rozwiniętych rynkach i w oparciu o sprawdzone modele wprowadzać takie inicjatywy u nas. Szkolenia są jednym z kluczowym elementów działalności IAB. Cieszę się, że możemy rozpocząć współpracę z Digital Training Academy.Chcesz zostać członkiem stowarzyszenia IAB Polska? Skontaktuj się z Jarkiem

Poznaj dyrektora Digital Training Academy

Danny

Danny Meadows-Klue: Cześć Polska! Dziękuję za zainteresowanie kursami

Kilka słów o mnie: zacząłem pracować w branży internetowej w 1994 roku, zajmując się nowymi mediami i marketingiem online. Prowadziłem pierwszą internetową gazetę w Wielkiej Brytanii - Telegraph.co.uk w 1995 roku. Później jako wiceprezes w NBC odpowiedzialny byłem za rozwój treści i produktu w rejonie europejskim. Doradzałem też BBC, w między czasie przygotowując otwarcie brytyjskiego oddziału stowarzyszenia Interactive Advertising Bureau. Po tym sukcesie pomogłem w uruchomieniu kilkunastu innych oddziałów stowarzyszenia w Europie, Meksyku i Australii. W 1996 roku zacząłem pomagać ludziom, zwłaszcza osobom z działów sprzedaży reklam, przekształcać biznesy z tradycyjnych w interaktywne. W 2000 roku założyłem własną firmę Digital Strategy Consulting i jej spółkę-córkę Digital Training Academy, których celem jest wzmacnianie działalności firm w internecie.
Wspólnie z całym moim zespołem bardzo się cieszę, że możemy pracować wspólnie z IAB Polska nad serią szkoleń na polskim rynku.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie i o moich osiągnięciach, odwiedź stronę z moją biografią.

Poznaj menedżera Digital Training Academy

marcin100.jpg

Marcin Kiliński: Hej, macie jakieś pytania? Piszcie!

Macie pytania odnośnie terminów szkoleń bądź ich zawartości? Interesuje Was działalność Digital Training Academy? Nic prostszego - wyślijcie do mnie maila: TheTeam@digitalstrategyconsulting.comZ branżą szkoleniową jestem związany od paru lat. Zanim dołączyłem do zespołu Digital w Londynie, pracowałem w Warszawie w jednej z wiodących firm szkoleniowych, odpowiadając za strategie sprzedaży i wdrożenia zagranicznych kursów dla menedżerów w Polsce. Wcześniej po ukończeniu studiów w Szkole Głównej Handlowej pracowałem w firmie ubezpieczeniowej WARTA S.A. W Digital jestem odpowiedzialny za prowadzenie projektów międzynarodowych i koordynowanie działań naszego zespołu w Londynie. Po pracy chętnie gram w tenisa, w wakacje – żegluję. Bardzo się cieszę, że mogę nadzorować organizację kursów z marketingu internetowego w Polsce.

Zatem do usłyszenia i do zobaczenia w Warszawie!
Digital Jargon Buster

Check our definitions or email us to explain the latest jargon you've seen.
Digital Jargon Buster


Digital Events

Where in the world are we?
Digital Events
Diary dates for conferences, lectures and workshops.

Digital Case Studies

Digital Case Studies
A few of our favourites in digital marketing.

Knowledge in your inbox

Get Digital's Knowledge Briefings straight to your inbox. To apply for a place on our news service simply fill out this form.