Poznaj dyrektora Digital Training Academy

Danny

Danny Meadows-Klue: Cześć Polska! Dziękuję za zainteresowanie kursami

Kilka słów o mnie: zacząłem pracować w branży internetowej w 1994 roku, zajmując się nowymi mediami i marketingiem online. Prowadziłem pierwszą internetową gazetę w Wielkiej Brytanii - Telegraph.co.uk w 1995 roku. Później jako wiceprezes w NBC odpowiedzialny byłem za rozwój treści i produktu w rejonie europejskim. Doradzałem też BBC, w między czasie przygotowując otwarcie brytyjskiego oddziału stowarzyszenia Interactive Advertising Bureau. Po tym sukcesie pomogłem w uruchomieniu kilkunastu innych oddziałów stowarzyszenia w Europie, Meksyku i Australii. W 1996 roku zacząłem pomagać ludziom, zwłaszcza osobom z działów sprzedaży reklam, przekształcać biznesy z tradycyjnych w interaktywne. W 2000 roku założyłem własną firmę Digital Strategy Consulting i jej spółkę-córkę Digital Training Academy, których celem jest wzmacnianie działalności firm w internecie.
Wspólnie z całym moim zespołem bardzo się cieszę, że możemy pracować wspólnie z IAB Polska nad serią szkoleń na polskim rynku.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie i o moich osiągnięciach, odwiedź stronę z moją biografią.
Digital Jargon Buster

Check our definitions or email us to explain the latest jargon you've seen.
Digital Jargon Buster


CEO Blog: Meadows-Klue on Media

Danny Meadows-Klue
Digital Events

Where in the world are we?
Digital Events
Diary dates for conferences, lectures and workshops.

Digital Case Studies

Digital Case Studies
A few of our favourites in digital marketing.

Knowledge in your inbox

Get Digital's Knowledge Briefings straight to your inbox. To apply for a place on our news service simply fill out this form.