Digital Training Academy: Poland Classroom

Leading thinking, world class training

Czym jest Digital Training Academy

Digital marketing training academy PolandDigital Training Academy jest częścią grupy Digital Strategy Consulting i oferuje międzynarodowe profesjonalne szkolenia z zakresu marketingu interaktywnego. Interaktywne Akademie składają się z wykładów, ćwiczeń w grupach, warsztatów i sesji pytań-odpowiedzi. Prowadzone są przez ekspertów z branży interentowej, którzy na konkretnych przykładach z rynku pokazują, jakie są najskuteczniejsze działania w internecie. Szkolenia kończą się międzynarodowym certyfikatem z marketingu interaktywnego. Digital Training Academy oferuje również program wsparcia – dzięki niemu uczestnicy mogą jeszcze przez kilka tygodni po warsztatach korzystać z pomocy prowadzącego.

Digital Training Academy prowadzi szkolenia w Europie, Ameryce Północnej i Australii.

Digital Training Academy w Polsce to unikatowa szansa zdobycia cennego know-how w branży internetowej od ekspertów z rynku brytyjskiego, który rozwija się najszybciej w Europie i którego trendy adoptowane są w całej Europie. Zamiast jechać do Londynu i mozolnie przecierać szlaki, przyjdź na szkolenie do Warszawy!

W Polsce szkolenie odbywa się w języku angielskim.

Copyright ©2000-2024 Digital Strategy Consulting Limited | All rights reserved | This material is for your personal use only | Using this site constitutes acceptance of our user agreement and privacy policy