Digital Training Academy: Poland Classroom

Leading thinking, world class training

Nie tylko szkolenie

Zanim rozpocznie się Digital Training Academy, otrzymasz od jednego z konsultantów DTA raporty z wynikami badań, które pozwolą Ci zaznajomić się z najnowszymi podsumowaniami rynkowymi. Patrząć na te dane zastanowimy się wspólnie, jak najlepiej mogłaby Twoja firma skorzystać z nadchodzących trendów rynkowych.


Intensywna 1-dniowa Akademia:

Wiemy, że Twój czas jest bardzo cenny. Dlatego przyjęliśmy formę 1-dniowego, intensywnego szkolenia. Obejmować będzie ono warsztaty i rozwiązywanie zadań w grupach. Polecimy również inne materiały szkoleniowe, które mogą być Ci przydatne.

Spotkania online z prowadzącym:

Wszystkie kursy są projektowane zgodnie z potrzebami naszych klientów. Po skończeniu szkolenia oferujemy możliwość kontynuacji spotkań z prowadzącym – tym razem przez internet. Przez 2 tygodnie będziesz mógł wysyłać zapytania po polsku, a Twój prowadzący będzie na nie odpowiadał.

Bezpłatny udział w Graduate Programme Digital Training Academy:
Przez 6 miesięcy uczestnicy kursu będą mogli bezpłatnie korzystać z naszego Graduate Programme, otrzymując dostęp do najnowszych raportów, wiadomości, podsumowań.

Międzynarodowy certyfikat z marketingu interaktywnego:

Warsztaty zakończą się otrzymaniem międzynarodowego certyfikatu Digital Training Academy.

Copyright ©2000-2024 Digital Strategy Consulting Limited | All rights reserved | This material is for your personal use only | Using this site constitutes acceptance of our user agreement and privacy policy